Počítačový servis s kamennou počítačovou prodejnou na Brně-severu

Levné opravy počítačů a notebooků, odvirování, zrychlení, záloha dat, instalace i tvorba webových stránek.

Email: info@pcbazarbrno.cz & Mobil: 603 471 671

Oškubala vás pojišťovna?

Specializujeme se náhradu škody, zejména z dopravních nehod, ale i jakýchkoliv jiných pojistných či škodných událostí. Řešíme amortizace, korekci nákladů na materiál, neproplacené zápůjčky náhradních vozidel či ušlý zisk a také totální škody. Věnujeme se také náhradě újmy na zdraví – bolestné, ztížení společenského uplatnění (trvalé následky) apod.

Poskytujeme také poradenství a konzultace v oblasti řešení pojistných událostí nebo náhrady škody. Spolupracujeme se soudními znalci a advokáty se specializací na náhradu škody a pojistné události.

Web: www.pojistovnozaplat.cz
Email: info@pojistovnozaplat.cz & Mobil: 728 494 848

Přepisy a registrace vozidel Brno a Brno-venkov

Koupili jste nebo prodáváte auto, potřebujete vyřídit příslušné úkony a nevíte jak na to? Nebo jen nemáte nervy na úřady? Zavolejte, pomůžeme Vám!

Vyřídíme veškeré úkony v rámci registru vozidel Brno-město a Brno-venkov (Šlapanice, Židlochovice, Rosice, Ivančice, Kuřim, Tišnov), po dohodě však provádíme nabízené služby v rámci celé ČR.

Vyřídíme pro Vás:
přepis, registrace, odhlášení, dovoz, vyřazení z evidence, výměna ztracených značek (SPZ/RZ) za nové, ztráta VTP nebo ORV, změna barvy, změna bydliště/sídla při stěhování, zapsání LPG nebo tažného zařízení atd.
Pro doklady přijedeme, vyřídíme a zavezeme je zpět!

STKZDOMU.cz – vyřídíme Vám pravidelnou technickou prohlídku, měření emisí, dovoz, případně evidenční kontrolu potřebnou před přihlášením nově koupeného vozidla. Pro Vaše vozidlo přijedeme až k vám domů nebo do firmy, vše vyřídíme a po úspěšném absolvování přivezeme zpět.

Všechny služby nabízíme jak pro soukromníky tak pro firmy, dovozce automobilů, autobazary atd.

Informace a objednávky:

Web: www.registrace-vozidel.cz a www.stkzdomu.cz
Email: registracevozidelcz@gmail.com & Mobil: 723 333 222

Ceník a objednávky inzerce na serveru Brnosever.cz